Kaip nusidažyti plaukus namuose?

07:05 MŪZA 0 Comments

Plaukų dažymas šiais laikais aktualus kas antrai iš mūsų. Aktualus ir man. Plaukus dažausi nuo 13-os metų. Iš pradžių tai darydavau kirpykloje, tačiau vieną kartą pamačiusi nenudažytą plotelį nusprendžiau, kad neverta švaistytis pinigais, juk tai galiu pasidaryti ir pati!
Pirmi kartai, žinoma, neteikia optimizmo, kaip ir su visais darbais - reikia kantrybės, kruopštumo, pastangų, tačiau sekantys kartai jau neatrodo taip sudėtingai, o galop atrodo visai lengva!
Savo plaukų šaknis nusidažau per 50 minučių: 10 minučių užtrunku su dažų paskirstymu ant plaukų ir 40 minučių laikau. Kiek užtrūkčiau norėdama tai atlikti grožio salone? Vietos rezervavimas, kelionė iki salono, dažymo procesas, galvos plovimas, džiovinimas, kelionė atgal, čia ir 3 valandos susidaro...Jau nekalbant apie finansines sąnaudas. Vienareikšmiškai - dažytis plaukus namuose labai apsimoka! 
Jeigu bijote palikti nenudažytas vietas - nepamirškite paskirščius dažus įmasažuoti juos papildomai į plaukus, o kaip atlikti visą kitą žiūrėkite naujame video:
Kam aktualu, dažausi šiais plaukų dažais:


0 komentarai (-ų):