Mano plaukų priežiūros priemonių TOP 10!

00:30 MŪZA 4 Comments

Ech, nebūtumėme moterimis, jeigu mums nepatiktų "pašmirinėti" po draugės kosmetinę. Visuomet įdomu, ką naudoja draugės savo kūno, plaukų, veido priežiūrai. Tad šį kartą mano video įrašas būtent apie tai! 

Pristatau Jums savo pagrindines plaukų priežiūros priemones. Žinoma, naudoju ir daugiau jų, bet teko apsiriboti 10-čia. Mano pasirinkimas patinka man dėl to, kad šias priemones galima lengvai rąsti prekybos centruose, tai nėra kažkokios kosminės kainos ir retos linijos priemonės, tad prieinamos visoms.

Teko išbandyti labai daug įvairių priemonių, dalį nusipirkdavau, dalį gaudavau išsibandyti. Tačiau jei patikusios priemonės nerąsdavau parduotuvėse ir sunku buvo ją nusipirkti, tai palaidodavau ją, kadangi ne kartą teko patirti tokį dalyką: patinka priemonė, lekiu jos pirkti per visą miestą, mat parduoda tik vienoje parduotuvėje...O žiūrėk, po tam tikro laiko ją išima iš parduodamų prekių :( Tad renkuosi paprastas, lengvai randamas bei kokybiškas priemones, jas Jums ir rodau:

4 komentarai (-ų):

Anonimiškas rašė...

Sveiki, noriu pasidalinti savo atradimu :) Ilgai ieškojau kaukės ar balzamo, kurie tiktų mano plaukams ir pagaliau negaliu atsidžiaugti tikrai nebrangia, paprasta naudojime priemone - rusų gamybos balzamas/kaukė Eveline (Бальзам-ополаскиватель для тонких и ослабленных волос EVELINE Рецепты природы SPA Яичный). Plaukai po šios priemonės panaudojimo atrodo nepriekaištingai, lengva juos iššukuoti, tačiau jie nėra pernelyg minkšti, kas man nepatiko naudojant kitas kaukes. Aišku, kiekvienos iš mūsų plaukų struktūra skirtinga ir kas tinka vienai gali visai netikti kitai, bet man ši priemonė tiesiog liuks ir kainuoja juokingus pinigus :) Gražina, ačiū už filmukus!

Dėkoju labai už tai, kad pasisakėte. Tikrai išbandysiu šią priemonę, pažiūrėsim ar tiks man :)
Ar čia ši priemonė: http://www.e5.ru/image/big/92/58/balzam-opolaskivatel-dlya-tonkih-i-oslablennyih-volos-eveline-retseptyi-prirodyi-spa-yaichnyiy_5345892.jpg

Anonimiškas rašė...

Taip, jos gan ilgam užtenka, nors aš negailėjau tepiau taip riebiai ant plaukų, tai gal per pusmetį ir sunaudojau :)

Anonimiškas rašė...

Aš taip pat naudoju šią priemone tik su alijosium,gana geras.tik laikau ne 1-2myn kai rekomenduojame bet kur kas ilgiau.ar pirkciau dar karta nežinau :-) t