Geriausi kvapai namams!

02:00 MŪZA 4 Comments

Kvapai, kvapai, kvapeliai - visur jie mus lydi, net ir namuose. Kažkam patinka švaros kvapas, kažkam iškepto pyrago, o aš nusprendžiau išbandyti ir siūlomus parduotuvėse kvapus namams!

Turiu pripažinti, kad nesu išranki namų kvapams. Dažniausiai, kas teoriškai turi kvepėti, tas bent jau man nesmirdi :) Dar nesu nusipirkusi/gavusi kvapą, kuris man netiktų.

Žinoma, seniau turėdavau įvairiausių kvapų namams, tačiau niekada jų detaliai netyrinėjau, nenagrinėjau jų sąvybių. Šį kartą nusprendžiau įsigilinti, bandymai, žinoma, realizavosi ne per vieną dieną, kadangi visus kvapus bandžiau atskirai po vieną, ne kartu. Štai po pusmečio galiu kalbėti apie rezultatus! Tą progą ir padariau filmuką apie kvapus namams.

Nagrinėjau viską, pradedant nuo kainos, baigiant realia praktiška nauda. Labiausiai man patiko Yankee Candles (pirkau iš: http://www.namudekoras.lt/) žvakė kaip kvapas namams. Ji ne tik puikiai kvepia, bet ir atrodo gražiai. Be to, ją galima palikti degančią ir išeiti, tai visiškai saugu. Ji dega net iki 150 valandų! Žinoma, kaina nėra labai maža, tačiau geri daiktai retai kainuoja pigiai. Nors ir čia galime gudrauti :) Būdama parduotuvėje sužinojau nuolaidos kodą, su kuriuo galime naudotis nuolaida žvakėms iki pat Kalėdų! Taigi atvykusios tiesiog pasakykite kodą: "KVAPŲ ROJUS" ir gausite nuolaidą. Aš jau pasinaudojau, pasinaudosiu ir dar, juk šventės ne už kalnų, laikas galvoti apie dovanas :)

O filmukas apie išbandytus kvapus štai čia:4 komentarai (-ų):

Daria rašė...

ta is Ikea tik 3lt kainuoja :) pati turiu kelias

Žvakę iš IKEA man pirko vyras, čia turbūt didžiausia suma, kurią jis savo noru pats išleido žvakei :D

Toma Muz rašė...

na, o dėl Ambi pur kvapo šį kart nesutiksiu. Gyvenu 40 kv lofte su 6m aukščio lubomis ir elektrinis Ambi pur yra vienintelis daiktas kuris sugeba iškvėpinti tokią patalpą :)

Toma, gal priklauso nuo pasirinkto kvapo? Aš bandžiau pajungti buto koridoriuje, tai metro atstumu kvepėjo, toliau - nebe. Jungiau ant max...mano kvapas buvo vanilės.