Ekologiška kosmetika - bandome!

10:53 MŪZA 1 Comments

Ekologiška kosmetika. Tiek daug apie ją kalbama ir tiek daug gamintojų siūlo išbandyti būtent jų produkciją, kad eilinis vartotojas gali ir pasiklysti tame gausiame pasirinkimų miške.
Esu itin smalsi vartotoja, tad bandau viską, ką man siūlo ir kas lengvai prieinama. 

Šį kartą gavau kvietimą į bioeco kosmetikos pristatymą Vilniuje. Šios kosmetikos atstovės Lietuvoje - labai mielos ir entuziastingos damos - ne tik rodė daug įdomių priemonių, bet ir vaišino gurmaniškais pusryčiais. Nuostabus rytas, puiki kompanija (dalyvavo ir kitos tinklaraštininkės), nuotaika bei galimybė viską liesti, uostyti, tepti - idealus damų laisvalaikis!


Taigi viskas prasidėjo tuo, kad gavome norimos informacijos apie šią kosmetiką. Pasirodo bioeco kosmetika jungia net keletą gamintojų, bet visų jų pagrindinė mintis - kosmetikos ekologiškumas. Išbandėme būtent La Mav ir Inika kosmetiką. Viskas kvepia natūralumu, žolelėmis ir nuteikia labai maloniai, norisi viską išsibandyti!
Norinčios merginos gavo puikų relaksacinį odos palepinimą su La Mav priemonėmis. Viską vainikavo Inika dekoratyvinės kosmetikos makiažas. Visos gražios ir patenkintos nuolatos žiūrinėjosi į veidrodį, tyrinėjo, kaip pasikeitė jų oda ir išvaizda. 
Kadangi tą rytą jau turėjau pilną makiažą ir nenorėjau jo valytis - kosmetikos poveikį ir merginų pokyčius stebėjau iš šalies. Maloni visažistė atsakė į visus mano klausimus, tad tądien pasitenkinau stebėtojos vaidmenimi, kas leido man pamatyti kiekvieną žingsnį ir suprąsti kaip naudojamos būtent Inika dekoratyvinės kosmetikos priemonės.

Žinoma, apie jokią kosmetiką negalėčiau kalbėti, jeigu neišbandyčiau pati. Išbandžiau La Mav stangrinamąjį paakių kremą Bio-A7. Jis tinkamas visiems odos tipams, tad drąsiai juo tepu paakius, vokus ir išsausėjusias vietas prie nosytės jau apie 2 savaites. Pastebėjau ir akivaizdų rezultatą - išsausėjusios odos aplink nosytę nebeliko! Suprantu, kad ši priemonė labiau skirta paakių zonai, tačiau pagelbėjo ir kitur, kuo esu labai patenkinta, kadangi kiti kremai man šioje vietoje nepagelbėjo.


Taip pat kasdienai naudoju Inika mineralinį makiažo pagrindą. Kadangi jis nėra bespalvis, kaip dauguma pagrindų, o turi šiek tiek smėlio spalvos pigmento, drąsiai pasitepu juo ir nenaudoju jokios skystos pudros papildomai. Labai patinka tai, kad jis tinkamai drėkina mano riebią odą, o dar labiau žavi tarsi patempto veido efektas ir malonus žolelių kvapas. Pasitepus juo veido oda atrodo stangresnė, lygesnė ir jaunesnė. Žodžiu pasitepu ir jaučiuosi lyg būčiau 15-metė :) 


Taigi bandymų rezultatas vienareikšmiškai teigiamas. Tai buvo vienas pirmųjų rimtesnių ekologiškos kosmetikos bandymų (apart mano gamintų natūralių veido, plaukų kaukių), kuris neapsiribojo vienu patepimu. Manau, kad drąsiai galime pakeisti savo naudojamas kosmetikos priemones ekologiškomis, tik kiekviena turi atrąsti kažką, kas tinka ir bus veiksminga.

Bioeco kosmetikos galite nusipirkti: http://www.bioeco.lt/


1 komentarai (-ų):

Na sudominote su šia ekologiška kosmetika. Reikės išbandyti ir pažiūrėti kaip ji tiks mano odai.