Plaukų pynimas - greita ir madinga!/Hair braid - fast and fashionable!

05:21 MŪZA 0 Comments

Mano pirmas filmukas!

Nežinau kaip Jūs, bet aš mielai žiūriu youtub'o filmukus. Nesvarbu apie ką, bet dažniausiai aktualia man tema. Turiu pripažinti, kad jie man patinka labiau nei bet kokios laidos per televiziją. Jie tikri, kai kurie visai nekomerciški.
Pastebėjau, kad filmukų apie grožį lietuvių kalba yra labai mažai, o dauguma esančių komerciški. Žinoma, nedidelė tauta esame, gal dėl to mažai nuveikta.
Nesu filmų žvaigždė, apart savo vestuvinio jokiame neteko filmuotis, juo labiau filmuoti save pačiai ir pačiai redaguoti medžiagą.
Pradžia buvo labai juokinga. Žiūrint į kitas merginas, kurios darosi savo filmukus - viskas atrodė labai paprasta. Kai pabandžiau pati...o dzievuliau! :) Lyg ir kalbėti moku, ir šukuotis moku, o čia staiga liežuvis ir rankos neklauso...ir juk nėra jokios auditorijos kambaryje, tik mano video kamera! Prisipažinsiu, įžangą bandžiau nufilmuoti kokius 20 kartų, kol pavargau ir supratau, kad darysiu kaip išeina arba visai nedarysiu :). Padariau. Žiūrint pačiai i save filmuke viskas atrodo visai kitaip nei realybėje. Ir kodėl ta nosis tokia didelė, o kaip matosi nuaugę plaukai...o ką čia šneku ir pan. - viskas labai juokinga, bet nepasaint to startuoju ir dalinuosi su Jumis savo pirmu blynu - filmuku apie plaukų pynimą.
Tikiuosi užteks kantrybės peržiūrai :) Man bus labai malonu jei pasisakysite savo nuomonę.


Dėkoju visoms apsilankiusioms! Myliu, bučiuoju :)

0 komentarai (-ų):