01:13 MŪZA 0 Comments

Mano grožio savaitė - pabandykite ir Jūs!

Kiekvieną dieną vis prisižadu sau: "taip-taip, vakare būtinai palepinsiu kuo nors save, gal net pasportuosiu...". Skirti laiko sau, kai yra begalė darbų, namai ir kiti priedai, nėra lengva. Bet praėjusią savaitę tvirtai nusprendžiau mesti iššūkį visiems tingėjimams ir pasiskelbiau sau grožio savaitę!

Neturėjau konkretaus plano, ką darysiu, bet kasdien stengiausi nuveikti ką nors savo grožio labui.Dalinuosi su Jumis, kaip man sekėsi :)
Pirmadienis. Sunki diena kiekvienai iš mūsų. Ypač man, po darbingo savaitgalio reikia vėl "restartuotis" ir su šypsena žygiuoti į darbą. Kas mane pažįsta - žino, kad dirbu aš nemažai, nevadinu savęs darboholike, bet tokia, anot pažįstamų, esu. Savaitės pradžią nusprendžiau pažymėti visumos atgaiva - plaukų dažymu. Kai nusidažau plaukus, jaučiuosi šviežiai, neerzina jokie nuaugę plaukai ir galiu būti rami. Tad pirmadienis - plaukų dažymas. Kam įdomu, kokiais dažais dažausi - rodau. Nors ant dėžutės parodyta spalva labai šviesi, maniškiai plaukai tampa natūraliai "blondiniškos" spalvos. Mano plaukams šie dažai tinka, nesunkiai juos randu bet kurioje parduotuvėje. Seniau bandydavau kitus, bet kai tik išsirinkdavau reikiamą spalvą, ji kaipmat dingdavo iš lentynų, ją nustodavo gaminti, tad teko pasirinkti gerai žinomą gamintoją, kuris tokių staigmenų nebedaro. Esu patenkinta, mano plaukai irgi.Antradienis. Judam, judam, dar tik pradžia. Kadangi pirmadienį dažiausi plaukus, kitą dieną nusprendžiau juos palepinti. Ką gi aš paprastai darau? O gi nieko ypatingo. Mano plaukų galiukai šiek tiek sausi, tad vis bandau juos maitinti aliejais, mano mėgstamiausi: nerafinuotas kokosų aliejus arba 100proc. alyvuogių aliejus. Šį kartą naudojau alyvuogių aliejų, kadangi jo likę ne daug ir tiesiog noriu jį subaigti. Susirišu uodegytę pačiame viršugalvyje, ją riebiai tepu aliejumi ir susuku į kuodelį. Taip išmiegu visą naktį, ryte plaunu. Kadangi kuodelis yra viršugalvyje, neišsitepa pagalvė, o plaukai turi daug laiko pasisotinti. Nuo šaknų plaukų niekada netepu jokiomis kaukėmis, nes mano plaukai mėgsta riebaluotis, nenoriu dar labiau jų skatinti tai daryti.


Trečiadienis. Atėjo laikas ir veidukui. Daug kur esu skaičiusi, kad molio kaukės tinka riebiai odai, ją maitina, bet nesuteikia daugiau riebumo, tad pasirinkau molio kaukę. Tokio tipo molį tepu ir ant kūno, kartais su priemaišomis. Tepant ant veido vaizdas ir jausmas nelabai malonus, bet pasislėpus namie galima tai pasidaryti. Molį reikia išmaišyti su vandenuku ir vuolia - kaukė paruošta naudojimui! Pačią kaukę ant veiduko reikia laikyti 10-15 min., kas nėra lengva, nes kai molis pradeda džiūti, traukia odą, norisi kuo greičiau nusiplauti, bet dėl grožio -  verta pakentėti. Pasirodau visame gražume :)


Ketvirtadienis. Planavausi pasidaryti pedikiūrą, bet pamačiusi, kad dar spėsiu pagauti saulės spindulių - deginausi. Kur? Juoksitės. Savo balkone!!!! :) Jis nėra didelis, tai jokia terasa, tai paprasčiausias balkonas. Nepaprastas jis tik tuo, kad ten turiu gražių gėlyčių ir nuo pietų ten yra daug saulės. Greitai nusivaliau dieninį makiažą, pasitepiau apsauginiu kremu, kėdutė, muzika, arbūzas ir jau mėgaujuosi saulės vonia! Paprasta, pigu ir greita :) Kitą dieną kolegė darbe klausė, ar buvau soliariume, tad saulės vonia, be abejo, buvo veiksminga :)
Penktadienis. Atėjo laikas mano blakstienoms. Vasarai mėgstu prisiauginti blakstienas. Šį kartą be korekcijos išgyvenau net pusantro mėnesio! Blakstienos laikėsi puikiai! Taigi po pusantro mėnesio pasidariau korekciją. Vis šis tas grožio labui.
Šeštadienis. Kadangi šeštadienis man yra vienas didžiausių darbadienių, kažko įmantresnio pasidaryti nespėjau. Pasirinkau kontrastingą dušą (šiltą vandenį keičiau šaltu), po kurio visą kūną kruopščiai išsitepiau kūno sviestu, parodau kokiu. Jis yra labai riebus, tenka nuogai pasivaikščioti po namus, kol bent kiek įsigers. Tad šeštadienio vakarui atiteko nuogalės Gražinos šou :)
Sekmadienis. Vienintelis mano laisvadienis. Nenoriu girdėti apie darbą, bet teko dirbti...Po darbų nebeliko nieko kito kaip tik palepinti savo kūną masažu, improvizuoti namie nebuvo jėgų, tad nuvažiavau iki masažo salono, kur manęs laukė labai įdomi aplinka, parodau ir Jums. Viskas vyksta vos ne požemyje :) Apturėjau viso kūno atpalaiduojantį masažą bei veido kaukę. 

Tuo ir užbaigiau savo grožio savaitę. Atrodo taip lengva yra ilsėtis arba darytis sau malonias grožio procedūras. Ot ir nelabai lengva :) Bet kviečiu prisiversti pasivogti to laiko, atsipalaiduoti, pagalvoti apie save. Galbūt kažkuri iš Jūsų darosi namie kitokių įdomių grožio procedūrų, kviečiu pasidalinti. Man viskas įdomu ir viską norėčiau išsibandyti!

Thanks for Your attention! 

0 komentarai (-ų):