23:37 MŪZA 0 Comments


Mylėti save - viena sunkiausių užduočių!


Drąsiai galiu pareikšti, jog mokėti mylėti save yra labai sunku. Ir kalbu ne tik apie save, mat kasdien tenka matyti daug kitų merginų, moterų ir šiaip damučių. O aš gi, kaip smalsioji "Zosė" visuomet matau, kaip kas apsirengęs, pasidažęs ar kokia spalva nulakuoti nagai. Galų gale, kokie gi tie bateliai :) Ir net nenorėdama tai matau, matyt, vis tik įgimta. Man labai patikdavo važiuojant viešuoju transportu stebėti žmones. Dabar, kai pati vairuoju, tenka nužiūrinėti (prisipažįstu, galite barti) lifte, darbe, parduotuvėje.
Ką gi aš matau? Retai kažką įdomaus...neišsimiegojusios, pavargusios, lekiančios...kur tos šypsenos? O iš kur jų gauti, kai namie neplauti indai, vaikai vos spėjo į darželį, darbe ataskaitos, o vyrui juk krepšinis! Apie vyrų "ugdymą" dar pasisakysiu, kažkada...:)  
Paniškai bijau apsileisti (ir be to, ne tobulumo įsikūnijimas) ir atrodyti kaip vieną iš tų, kur priklauso pilkajai masei. Tuo tikslu stengiuosi prisižiūrėti, išmečiau iš savo spintos džinsus, kelnes, nes, mano manymu, ši apranga ne moteriška, o neturint idealios figūros ji gali laaaabai pabloginti situaciją. Spintoje apsigyveno suknelės, sijonai, bet tik tokie, kurie bent kiek dailina mano figūrą. Išmokau pirkti tik tai, kas ant manęs gerai atrodo, o nei tai, kas man patinka ant pakabos ir apsirengsiu tai, kai šiek tiek suplonėsiu, nes juk įtraukus pilvą visai neblogai atrodo :). Visiems tokiems išsigalvojimams tariau – NE. Ir Jums patariu.
Taip, drabužiai pas mane daugumoje juodi, vienspalviai. Bijau raštuotų, nes mano manymu, jie storina, didina, be to, sunku prie jų derinti kitas detales. Dievinu sukneles, ypač „peplum“ arba „skater“ stiliaus, kurios gražiai atrodo ant tokių putlučių kaip aš.

Dalinuosi su Jumis savo įvaizdžiu, kur vilkiu būtent „skater“ tipo suknelę, pirktą iš asos. Taip atrodžiau eidama į susitikimą su draugais mieste, tokį stilių galima priderinti ir kitoms progoms, nes juoda suknelė tinka praktiškai visur. Žinoma, papuošalai gali būti kitokie, kaip ir avalynė.Suknelė pirkta: www.asos.com 
Rankinė: www.boohoo.com
Bateliai: parduotuvė Stradivarius, Vilniuje
Akiniai: pirkti 2012 m. Pelenės parodos metu
Papuošalai: pirkti 2013 m. Pelenės parodos metu
Laikrodis: Guess

0 komentarai (-ų):