10:07 MŪZA 3 Comments


"Gyvenimo" dėžė

Ar Jums būna taip, kad ryte labai skubate: čia nusiprausti, čia pasidažyti, čia papusryčiauti - "aj ne, nespėsiu, užkąsiu darbe gal...čia jau laikas išeiti iš namų, staigiai apsirengti....ir...taigi auskarus pamiršau?!!! O apyrankė?!!! Velniai nematė, rytoj gal, nes šiandien jau nėra laiko ieškoti, o juo labiau derinti prie aprangos ir nuotaikos. Taip ir išlekiu...". 
Būna? Man būna. 

Ir pagavau save galvojant, kad jeigu visi mano papuošalai būtų vienoj vietoj ir lengvai pasiekiami, būtų daugiau noro juos iš ten trauktis. 

Vieną eilinę dieną tryniausi po pardės. Lyg ir nieko nereikia, bet laiko buvo, o be to - juk reikia žinoti, kas parduodama, maž ko prireiks. O damoms visuomet prireikia, anksčiau ar vėliau :) Kaip mat ir man prireikė...
Štai, ji stovi ir tyliai manęs laukia - didžiulė papuošalų dėžė...Pasižiūrėjau, stabtelėjau, įsisvajojau: "kaip faina būtų susidėti į ją visus papuošalus iš visų mažyčių dėžučių, kurios man jau tieeek įgriso...viskas būtų vienoje vietoje, visus "brindziliukus" susidėliočiau pagal spalvas...ir dar kaip atrodytų...". 

Taip, papuošalai pas mane buvo skirtinguose dėžutėse - tas erzino, kai reikia greitai ką nors rasti, o jei dėžutės ne vienoje vietoje, tai dar tingiau, ypač kai skubu. 

Pasižiūrėjau į kainą. Na, nėra pigu, bet juk pasiteisinimas visuomet randamas, jei tik jo reikia. Štai: "juk į ją susidėsiu visą savo gyvenimą, visus auskariukus, žiedukus ir kitus "pričindalus", ir čia ne šiaip daiktas vienai dienai, ilgam juk, gal iki pensijos :), o kadangi pensijos LT nedidelės, žiūrėk ir visam gyvenimui!!!". Ir negi gaila pinigų daiktui, skirtam visam gyvenimui?? Ne, tikrai ne, bet dar pagalvosiu...

Galvojau ir nieko naujo nesugalvojau, kaip tik "jamt" šitą daiktą! Vakar pagaliau parsivežiau namo, nuotraukose gal atrodo nedidelė, bet ištiktųjų didžiulė (30x23x21 cm), ir sveria nemažai. 
3 valandas krapščiau viską iš tų savo mažų dėžučių!!! Iškilmingai dėjau į naują dėžę ir galvojau sau, kad vis tik mylėti save reikia mokėti, kad ir tokie daiktai kaip ši dėžė - juk atrodo smulkmena, bet kaip padeda norint greitai pasipuošti ir sutaupyti nervų bei laiko.
Pasirinkau raudoną spalvą. Žinau, ryšku, bet kadangi ateityje planuoju baltus baldus, tiks. Baltos parduotuvėje nebuvo, juoda - taigi dulkės kaip matosi.. :) :) :), beliko raudona. Išorėje krokodilo odos imitacija, viduje pilkas veliuras. Yra 3 stalčiukų aukštai, atskira mažesnė dėžutė žiedams bei 2 šoniniai skyreliai papuošalams kabinti.

Dalinuosi vaizdais:


 

Dėžė pirkta: parduotuvė "ALANDEKO", kaina 406, 00 Lt
Fotografuota: Nikon J1


3 komentarai (-ų):

Anonimiškas rašė...

Ir aš tokios norėčiau!!! Sveikinu pradėjus blogą!
Jolanta.

Doviliukas rašė...

Super, ir man reikia kažko panašaus. :)

Anonimiškas rašė...

Pirkinukas superinis! su tuom ir sveikinu! :)Veslava